Cjenik Beauty tretmani

Sakrij Prikaži info

DEPILACIJE

USLUGACIJENA
DEPILACIJA VOSAK
CIJENA
EGIPATSKA DEPILACIJA
DEPILACIJA NAUSNICE40,0050,00
DEPILACIJA PAZUHA40,0060,00
DEPILACIJA CIJELE RUKE90,00120,00
DEPILACIJA PODLAKTICE60,00100,00
DEPILACIJA CIJELE NOGE140,00240,00
DEPILACIJA POTKOLJENICE70,00120,00
DEPILACIJA NATKOLJENICE100,00120,00
DEPILACIJA BIKINI ZONE65,0075,00
DEPILACIJA BRAZILSKA110,00120,00
DEPILACIJA PRSA80,00110,00
DEPILACIJA LEĐA90,00120,00
DEPILACIJA CIJELE NOGE + BIKINI180,00270,00

NJEGA STOPALA

USLUGACIJENA
PEDIKURA ESTETSKA120,00
TRAJNI LAK NOGE100,00
SPA TRETMAN STOPALA
(PEDIKURA + TRAJNI LAK + MASAŽA STOPALA)
300,00

ANTICELULITNI TRETMANI

USLUGACIJENA
ANTICELULITNA MASAŽA 40 MINUTA260,00
PAKET (3 X ANTICELULITNA MASAŽA 45 MINUTA)600,00
PAKET (5 X ANTICELULITNA MASAŽA 45 MINUTA)900,00
PAKET (7 X ANTICELULITNA MASAŽA 45 MINUTA)1100,00

Način plaćanja: internet bankarstvo, gotovina i kartice (MasterCard, Maestro, Visa, Diners)

Rezervacije za tretmane primamo na: 01/2043-014

Cijene se primjenjuju od 16. ožujka 2022. godine. PDV je uključen u cijenu. Zadržavamo pravo na promjenu cijena